Heets Sigara

Heets, elektronik sigara veya IQOS cihazı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün bucak aldığından, sigaraya benzemekle bile, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki üzere yanma işlemlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan zevat bâtınin bir alternatif olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek bâtınin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en mehabetli tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışkatilklarını tadil etmek ve insanların daha az zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets yollamak bâtınin ananevi sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine müsait olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets yararlanmaı bâtınin tasarlanmıştır. Amortisör, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in bâtınindeki tütün özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu prosedür, tütünün yanması yerine, buharlaşması hasebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara için daha az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın çekmek bâtınin mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, yararlanmaı da lokal yasalara ilişkindır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilişkin kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün kolaylıkla heets yararlanmaı hasebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara üzere öteki tütün ürünleri üzere bağımlılık konstrüksiyoncı olabileceği dair uyarılar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuşdolaşma. Temelı dirlik örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp emrazı ve öteki dirlik sorunlarına münasebet olabileceğinden tasa etmektedirler. Antrparantez, tütün ürünlerinin jönler üzerindeki etkileri bile ağız dalaşı konusu olmuşdolaşma.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara için daha az zararlı olduğunu ve sigara tevdi yönünde bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan zevat bâtınin yeğleme edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara için daha az zararlı başüstüneğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün yararlanmaı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına müsait şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirlik önerilerine müsait şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir