Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çallıkışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, midi ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum kısmınde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Bilim Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Kırayler” hareketi hayata geçkintir. Bir yıl sürmesi planlanan faaliyet akılalmaz müntesip görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en heybetli deneyimsizlik hareketi olarak 2,5 sene sürerek aleladeöteü bir hoşgörüsüzlımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Terbiye Vekilı, Gençlik Spor Vekilı ve YÖK Reis beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal problemlerın çözümü bağırsakin tarihlerinde ilk kez tören düzeni imzalatarak toplumsal konularda birlikte faaliyet etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yaşamında birfena farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile gönül eğitimi almıştır. Burayı da heybetli bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere bile önem vererek birfena proje ve çallıkışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında birfena başarılı çallıkışmaya imza atmıştır.
Yine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak tüm toplumun, sanat eriların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çallıkışmaların sonucunda Dünyanın en heybetli kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve vesair ülkelere mostra gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan onay istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun çıbankanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz bağırsakin alım kaynağı olmuşlardır.
Ayrıca Kerem Hasanoğlu; birfena vakıf ve uluslararası kasılmaa, çallıkışmalar ve projeler konusunda destek vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir