Kurma.Website

İnsanların yaşadıkları özel anılarını, uzmanlık alanlarıyla alınlarına çısoy yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda veya aracısız olarak ferdî isteklerini tatmin eylemek bâtınin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu iş hakkında daha detaylı bir şekilde bilim yok etmek içim blog nedir adlı kırmı okuyabilirsiniz.

# Başlamadan önce vakit kaybetmemeniz adına blog heveslimadan önce adlı kırmı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı daha onu da bilmiyorum” diyenler bâtınin de blog insan önerileri veya domain önerileri kırm tam size nazaran.

Hasetmüzde blog konuları; kişilerin uzmanlık alanları, tetkik yetenekleri kabilinden belli bir lakinçta kırlabileceği kabilinden; her sektörden veya her fikirden beş altı toparlayarak da website tesis etmek mümkündür.

Yani bir tarih teknoloji konusunda bilim sunulurken; vesair tarih, siyasetle müntesip paylaşımları blog içeriğinize yönlü bir şekilde yapabilirsiniz. Bir tarih gitar çderç konusunda video ve fotoğrafğraflı yayınlar yaparken; bir ahir tarih akıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Denli Saatımı Alır?
Website açmak 2022 tarihinden itibaren imdi çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır bilim ile sizinde blogacmak.com kabilinden bir siteniz mümkün. Bu konuda daha detaylı bir şekilde bilim yok etmek bâtınin elbette blog açılır kırmı okumanızı öneririm.

blog açmak vakit almaz
Döneminızı takanak nazar boncuğu şey domain adınızı ve tasavvurınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda zati bir domain (alan adı) var ise o vakit önemlice anlamda aksiyoniniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun bâtınine okuyucunun sevdiği kırları sermek, bu kırlara özgün video ve resimler koymak daha uzun vakit alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale kırp yayınlayanlar da var. Yani bu süreyi ayarlamakta size kalmış esasta.

Ne Kadara Mal Olabilir?
Bu aksiyone kafalamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi açmak bâtınin çok mangiz harcayacak mıyım?” dır.

blog açmak kaç mangiz
Cevap “Faydalı” Web sitesi açmak bâtınin mutlak öyle faziletli miktarlarda mangiz harcamanıza lüzum yok. Siteyi kendiniz hevesliacağınız bâtınin tasavvur ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den zirya bünyelmayan bu hizmetin esasta maliyeti 1 senevi $20-25.

Yalnızca domain ve hosting bâtınin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kabilinden bir rakam tutacak. Yani aylık sadece $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun bâtınin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize senevi 20-25 Dolar kabilinden bir rakama encam. Elbette mı? Burdan devam…

Blog Aç Amma Neden?
Esasen bunun bir çok nedeni mümkün, ancak en popülerleri:

Evden mangiz kazanma bâtınin şehir açmak : Türkiye’de bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak mangiz kesbetmek bâtınin web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak değil, bazenları bu hadiseı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten mangiz kazanma konusunda en yeğin yöntemlerden biri şehir monte etmek ve şehir heveslimaktır.
1 sefer öğren 1000 sefer yap : Bir kere blog elbette açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu aksiyoni kendiniz bâtınin bir mangiz kazanma yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini tabir eylemek bâtınin : Yalnızca blog sermek, kendi duygularını kafakaları ile parsellemek bâtınin blog heveslianlarda var. Hatta bu kişiler bazı öyle popüler oluyorlar ki on binlerce özlük aracılığıyla siteleri uyma ediliyor.
Varolan aksiyoninizi yükseltmek bâtınin : Blogları ferdî ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları bâtınerikler ile çok daha bir küme kitleye ulaşırlar.
Blogger çıkmak bâtınin. “Blogger” yani blog sahibi kimse kelimesi son günlerde sosyal iletişim ortamı vasıtalığı ile yayıldığından çok popüler bir kavram başüstüne. Bu kişiler bazı hayatlarını bazı ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip adetda bir hayran kitlesine ehil olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu aksiyonlerden faziletli reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yerinde gelmediyse şehir monte etmek bâtınin 10 ne kırma da bir faln derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir