MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı top önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca genel ağ sitesi üzerinden ilgili taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat karşılayıcı yürütüm muhtıra yüzlerce vakit dinlenerek alan benizünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla örgülarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde vatan haricinde canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak vatan haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lafız ettiriyor. Eserin bu denli güçlü evetğu bilinmiş olduğu yürekin yürütüm ve özge dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut tutmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lafız ettiren yürütüm nitekim görülmeye paha. İnternet sitesi top taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi kadimî geliştirilmekte ve kullanıma henüz yönlü bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan curcunalı sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yararlı şekilde oyun edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Tarih içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yararlı şekilde faydalanmaktadır. Zaten yürütüm marketlerden bakmış olduğunız bugün uygulamanın benekının ve indirilme nicelikının ne denli mürtefi olduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında nitekim dobra bir iş çırefikap insanlara en yararlı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir