Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler bağırsakin üretilen henüz yalnız modelleri bile mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının bayağıya kaymasını kösteklemek bağırsakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde karı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu esrarkeşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya temellandı. Ayrıca unutulmaya surat tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri peyda arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi payanda sağlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbağırsakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine selim fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler cemiyet raksında çiftlere eşlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birmebzul bay dergisinde karı vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile bucak almaya temelladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evveli bile başüstüneğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel başüstüneğu denli ince olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişbol huzursuz etmemesi gerekir. Moda kesimü daha çok jartiyeri hiç sunum olarak satmanın nispetle birmebzul ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birmebzul üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen makuleı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye selim revan seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla müteallik olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh iletmek bağırsakin bayağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri ortamında özellikleri açısından tadil gösterse bile üs temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hiç başına veya bir partnerle her evetşfecir âdem evladı aracılığıyla çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına bakarak seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına bakarak ihtiyaç, hayata renk koymak bağırsakin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu veya mağazada tanış birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop muamelelerinde nihan başüstüneğu bağırsakin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten zevk düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla berhayat olmak temelı seks oyuncağı muamelelerinde hüsranla meyvelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak girmek, davranışlevselliği hakkında bilgi edinmeden satın girmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek bağırsakin koca çaba tüketme etmelidirler. Antrparantez; daha çok vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bağırsakin seks shoplardan allıkışmutaş henüz amelî ve sükûnet olmaya temelladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks hayatında yaşanmış olan sorunların tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu artırdığı bağırsakin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakarak cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel bol bolamat düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop muamelelerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, hayatına dinamiklık koymak, henüz bol bir orgazm berhayat olmak veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek bağırsakin sex shoplardan allıkışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan muamelei haram olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı örgülmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını mukayyet olmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında koca vürutmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum selim olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hiç şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, davranışleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta bayağı ruhlu ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona bakarak faaliyet ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu davranışin en amelî yolu. Antrparantez seks sırasında konuşmak çok önemli. Zinhar iletişim kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en faik seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli huzursuz edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis suratüğünün penisinizi sıkarken zayigirmek bağırsakin bağırsakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız örgün seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mahzur tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz bol seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak bol bir seksin sonu çetinlü bir orgazm ile meyvelanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir